גופי תאורה למטבח

גופי תאורה למטבח

גופי תאורה למטבחבעשור האחרון, המטבח הפך למרכז הבית. מבשלים בו, נהנים לשבת בו ומתאחדים ומתגבשים בו בסוף כל יום, בשבתות ובחגים. התאמת גופי תאורה למטבח בצורה נכונה- תקנה למטבח מראה מושלם ותשווה לו את היתרונות הבאים:

* הבלטה או איפוף של אזורים מסויימים, כמו הארה על משטח העבודה או אזור הכיריים.

* השריית אווירה התואמת לסגנון העיצובי הכללי של הבית ו/או המטבח.

* הקניית מראה ייחודי למטבח שלכם באמצעות גוף תאורה one of a kind מרשים.

* מניעת צללים ותאורה לא נכונה על ידי שימוש משולב בתאורת שטיפה ובתאורת אווירה.

התאמת גופי תאורה למטבח – תאורה חמה, תאורה קרה או תאורת ביניים

ניתן למקם על סרגל את דרגות התאורה, צבע התאורה ועוצמתם, לפי סוגי התאורות, הנורות והמנורות הקיימות. בקצהו האחד של הסרגל קיימת תאורה חמה- הנעה באזור ה-K2,700 והיא מפיצה אור חם בגוון צהבהב. מהצד השני של הסרגל נפגוש בתאורה קרה- הנעה באזור ה-K4,000 –K6,000 ולה גוונים רבים- החל מאור לבן, כזה שהעיניים שלנו רגילה אליו, וכלה באור קר. לשם התאמת הגוון המתאים ביותר למטבח שלכם- אנא תאמו פגישה עם אחד מיועצי התאורה שלנו  <<<כאן>>>. חפשו גופי תאורה מעוצבים ויפים אצלינו.

מה הפך את LIGHT IN לחברה המובילה בענף התאורה המודרנית?

חברת LIGHT IN עומלת כל העת על פרויקטים גדולים כקטנים בשלל גוונים ייחודים ומרתקים. לחברה ישנם מספר ערכי דגל, ההופכים אותה לאוונגרדית בתחומה, ואלו הם:

– חדשנות ומודרניות- את הדגמים המובילים ביותר בעולם מהמותגים האיכותיים בעולם- תמצאו בלייטאין. לחברה יש הסכם בלעדיות עם מספר מותגים בגלובוס ביניהם Antonangeli, Trizo, Multiline, Il Fanale ועוד.

– איכות בלתי מתפשרת- כל גוף תאורה, כמו מנורות קיר לסלון, שהוא המגיע לאולם התצוגה של LIGHT IN נבחר בקפידה יתרה לרבות חומרי הגלם שממנו הוא עשוי, עמידות החומר, עיצוב ייחודי ומוניטין של המותג.

– מצוינות- חברת LIGHT IN דוגלת במצוינות שהוא הבסיס לכלל פעילותה ועשייתה. הדבר מתבטא הן בפרוייקטים שהיא מבצעת, הן בבחירת גופי התאורה המשובחים ביותר והן במתן שירות אדיב ובלתי מתפשר לקבלת עיצוב פנים תאורה מושלם.

לייעוץ תאורה ללא עלות

השאירו פרטים לשיחה עם נציג