תאורה לגינה, תאורת גינה, תאורת גן, תאורת חוץ

תאורה לגינה, תאורת גינה, תאורת גןתאורה לגינה לרבות פנסי גינה, שקועי רצפה ועמודי תאורה, מהווים מרכיב אינטגרלי בעיצובה של כל גינה. התקנת גוף תאורה ייחודי ממלא תפקיד מרכזי בעיצוב הגינה, זאת מעבר למילוי הצורך הפונקציונלי של הארת האזור.

מדוע כה חשוב להתאים תאורת גינה לכל גן?

משום שהתאמה לקויה של גוף תאורה עלולה לפגום בעיצוב הגינה הכולל, להאיר בצורה בלתי מספקת אזורים מסוימים, ובסופו של יום לאי מיצוי מלוא הפוטנציאל של הגינה שלכם, גם כשמדובר על גינות גג.

כשאומרים תאורת גן, למה מתכוונים?

תאורת חוץ צמודת קיר ובכללה תאורת גינה הם מונחים הכוללים את כל אמצעי וכלי התאורה המותאמים במיוחד אל מחוץ לבית. במה שונה העניין? ובכן, התקנה של גוף תאורה שמיועד לתוך הבית, עלול להתבלות, להיפגם, להתקלקל ולגרום לקצרים אם לא יותקן נכון או אם לא יותאם כשורה. תאורת גן מתייחסת לגופי תאורה עמידים במיוחד, העשויים מחומרי גלם מיוחדים ומותאמים במיוחד לגשמים, לרוחות, לסופות ולתנאי חום קיצוניים (שמש, לחות וכו’). גופי תאורת החוץ נבדלים מגופי תאורה זולים לפנים הבית בדרגת האטימות שלהם מפני נוזלים ומוצקים. לכל גוף תאורה (חוץ ופנים הבית) ישנו דירוג  IP- תקן בינלאומי לסימון דרגת ההגנה של גוף התאורה. ניתן למצוא את סימון דרגת האטימות במפרט הטכני של הגוף, לדוגמא:

  • IP65-הגנה מסילון מים+אטימות לאבק
  • IP44 -הגנה מהתזת מים+מוצקים שגודלם עולה על 1 מ”מ
  • IP40- מוגן אדים
  • IP20- גוף תאורה סטנדרטי לפנים הבית

יש לוודא התאמה בין דרגת ההגנה לסביבת ההתקנה.

מתוך מגוון רחב של תאורת גינה ב- LIGHT IN תוכלו למצוא כל שחשקה נפשכם, לרבות פנסי גינה דקורטיביים, תאורת הצפה, שקועי חומה, שקועי אדמה, תאורה סולארית, דוקרנים, עמודי תאורה יוקרתיים ועוד דגמים רבים ומעוררי פליאה, וקצרה היריעה מלפרט אודותם.

מדוע LIGHT IN?

חברת LIGHT IN חרתה על דגלה ערכים של מצוינות ומקצועיות לצד שירות לקוחות אדיב מהשורה הראשונה וללא פשרות.

הנכם מוזמנים לבקר באולם התצוגה שלנו ולהתרשם מהאווירה הייחודית והמגוון המוצרים העשיר. גופי התאורה בהם תפגשו, הינם ייחודיים ומיובאים ממותגי העל היוקרתיים באירופה וארה”ב, והעיקר שהאיכות תהא בלתי מתפשרת והיופי, הייחודיות והתחכום יהיו יחידים מסוגם לעיצוב פנים תאורה מושלם.

אתם מוזמנים ליצור קשר עמנו בכל עת, נציגנו עומדים לרשותכם <<כאן>>

לייעוץ תאורה ללא עלות

השאירו פרטים לשיחה עם נציג