תאורה לאמבטיה

תאורה לאמבטיה

תאורה לאמבטיהכיום ניתן למצוא לא מעט חידושים עבור תאורה שמיועדת לחדר האמבטיה – הן בהיבט הפרקטי והן בהיבט החזותי, זאת מכיוון שכיום, בעקבות הלחץ של מרוץ החיים, הצורך לחפש מפלט ומקום מרגוע גדל והופך ליותר חשוב והכרחי לנו. אי לכך, אנשים מבינים שחדר האמבטיה הנו חדר פרטי שמאפשר להשיל לא רק את השכבות החיצוניות, אלא גם רבדים פנימיים. מכאן אדם שחוזר מיום עבודה מייגע והוא זוכה להיכנס אל חדר האמבט הנעים שלו, עשוי תחת זרם המים לזכות בהתחלה חדשה והרבה יותר נעימה עבור היום שלו, וכיוון שלתאורה השפעה ישירה על האווירה, ולא רק בממד של חוזק או צבע התאורה, הרי שראוי לבחור בקפידה תאורה לאמבטיה.

ניפוי שיקולים פונקציונאליים

ראשית ולפני הכול כדאי להשקיע בפונקציונאליות, יש לבחור גופי תאורה זולים שמותאמת כראוי לחדר האמבטיה. מכאן שיש לבחון שהתאורה מותאמת לעמוד בחדר בו יש אחוזי רטיבות ולחות גבוהים, ואף לעמוד בצמוד לגוף חימום. לאחר שמוצאים מגוון שמתאים מבחינת איכויות לשהות באזור לח ושרגיש לקורוזיה, ניתן להתחיל לבחון האם מבקשים תאורה אלגנטית, מודרנית, כפרית, בסגנון וינטג’, גדולה, קטנה, צידית, מוארכת, עגולה וכדומה.

כיצד בוחרים?

בעת בחירה יש להתייחס אל שני אלמנטים מרכזיים: ראשית לעיצוב הקיים של חדר האמבטיה, ושנית למיקום הרצוי עבור התאורה. לאחר מכן כל שנותר לעשות הוא כבר הרבה יותר פשוט, וזאת כי סך הכול יש לבחון את המבחר שנמצא בקטגוריה אליה צמצמתם ולבחור באופציה שעומדת בתקציב שלכם. כמו כן וחשוב לא פחות – יש לבחור באופציה שמרגשת אתכם – שגורמת לכם לחוש שאינכם יכולים לעזוב ללא רכישה.

נצלו ייעוץ מקצועי

לצד העובדה שתאורה לאמבטיה מוסיפה אור ומעניקה רבות עבור האווירה, גם ראוי לדעת שתאורה לאמבטיה גם צריכה לעזור לראות היטב פרטים קטנים, אם עבור ניקוי הפנים, תסרוקת וכדומה. על כן גם יש חשיבות עבור בחירת המיקום הנכון ביותר עבור התקנת תאורה לאמבטיה, ועל כן כאשר מגיעים למקום המתמחה בתחום, ניתן לא רק למצוא מבחר נאה, אלא גם להתייעץ עם מוכרים מנוסים אודות אופציות עכשוויות ואודות התקנה אידאלית. כך למשל ניתן למצוא שמוטב לתלות לא רק מהתקרה אלא גם מעל המראה, ניתן למצוא שמוטב לבחון צבעים שמתחברים לצבעי הקרמיקה והקיר, או לחלופין מהווים קונטרסטיות מוצלחת.

כיוונים ומיקומים

לא פעם מומלץ להתקין מספר נקודת תאורה לאמבטיה, ועל כן יש לשמור על שפה אחידה, וכאשר בוחרים לשלב מספר פריטי תאורה, כמו מנורות תקרה מעוצבות, גם יש לשמור על היחס הנכון שבין מיקום ותפקיד התאורה לבין הגודל שלה, ואם בוחרים באותו סוג של תאורה, לרוב מומלץ לבחור גדלים קטנים, אך בו בזמן לשחק עם כיוונים. לבסוף יש לקחת בחשבון שתאורה של חדר אמבטיה אמורה לגרום לכם לחוש נעים, נקיים ונינוחים, כמו כן שאר תאורה לסלון ופינת אוכל. רכישה מוצלחת!

לייעוץ תאורה ללא עלות

השאירו פרטים לשיחה עם נציג